Työplus Kokkola

Alatalo Anu

Työfysioterapeutti

Puh. 040 806 8171

Sähköposti: anu.alatalo@tyoplus.fi

Kokkola

Bazia Tiia

Työterveyshoitaja

Puh. 040 670 4373

Sähköposti: tiia.bazia@tyoplus.fi

Kokkola

Biskop Belinda

Työterveyspsykologi

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: belinda.biskop@tyoplus.fi

Kokkola, Kruunupyy, Teerijärvi

Björk Thomas

Toimitusjohtaja

Puh. 040 806 8499

Sähköposti: thomas.bjork@tyoplus.fi

Kokkola, Pietarsaari

Eismont Natalia

Työterveyshuollon erikoislääkäri

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: natalia.eismont@tyoplus.fi

Kokkola

Gustafsson-Tuhkunen Carita

Työterveyshoitaja

Puh. 040 806 8164

Sähköposti: carita.gustafsson-tuhkunen@tyoplus.fi

Kokkola

Hakala Sari

Työterveyshuollon sihteeri

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: sari.hakala@tyoplus.fi

Kokkola

Hangasmaa Henna

Laskutussihteeri

Sähköposti: henna.hangasmaa@tyoplus.fi

Kokkola

Hanhikoski Marjo

Työterveyshuollon sihteeri, perhevapaalla

Kokkola

Hanhikoski Riikka

Työterveyshoitaja

Puh. 040 806 8166

Sähköposti: riikka.hanhikoski@tyoplus.fi

Kokkola

Hellman Alex

Työterveyslääkäri, opintovapaalla

Kokkola, Kruunupyy

Hellsten Linda

Vastaava työterveyspsykologi, perhevapaalla

Kokkola

Hilliaho Johanna

Työterveyshuollon sihteeri

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: johanna.hilliaho@tyoplus.fi

Kokkola

Holopainen Lisa

Työterveyspsykologi

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: lisa.holopainen@tyoplus.fi

Kannus, Kokkola, Toholampi

Jokinen Heikki

Liikuntalääketieteen erikoislääkäri

Puh.  06 828 7360

Sähköposti: heikki.jokinen@tyoplus.fi

Kokkola

Jylhä Virpi

Työterveyshuollon sihteeri

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: virpi.jylha@tyoplus.fi

Kokkola

Järvi Paula

Terveydenhoitaja

Puh. 06 828 7459

Sähköposti: paula.jarvi@tyoplus.fi

Kokkola

Kallinen Sari

Työfysioterapeutti

Puh. 040 806 8175

Sähköposti: sari.kallinen@tyoplus.fi

Kokkola

Kiiskilä Henna

Työfysioterapeutti, perhevapaalla

Kokkola

Koppinen Marika

Työterveyshoitaja

Puh. 040 806 5387

Sähköposti: marika.koppinen@tyoplus.fi

Kokkola

Korkiakangas Anne

Terveydenhoitaja

Puh. 040 806 8033

Sähköposti: anne.korkiakangas@tyoplus.fi

Kokkola

Kronqvist Johanna

Palvelupäällikkö

Puh. 040 806 8157

Sähköposti: johanna.kronqvist@tyoplus.fi

Kokkola, Port Tower

Kuusela Kaija

Työterveyshoitaja

Puh. 040 670 7025

Sähköposti: kaija.kuusela@tyoplus.fi

Kannus, Kokkola, Pietarsaari, Tunkkari

Kuutti Anna

Hallintosihteeri

Puh. 040 806 8169

Sähköposti: anna.kuutti@tyoplus.fi

Kokkola

Kärnä-Knutar Tiina

Taloussihteeri

Puh. 040 806 5403

Sähköposti: tiina.karna-knutar@tyoplus.fi

Kokkola

Lahtinen Matti

Työterveyslääkäri

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: matti.lahtinen@tyoplus.fi

Kokkola

Lapinoja Suvi-Maria

Työterveyshoitaja, perhevapaalla

Kokkola

Laukka Outi

Psykiatri

Puh. 06 828 7360

Kannus, Kokkola, Kruunupyy, Perho, Port Tower, Teerijärvi, Toholampi, Tunkkari

Lehtonen Heidi

Työfysioterapeutti

Puh. 040 804 5307

Sähköposti: heidi.lehtonen@tyoplus.fi

Kannus, Kokkola

Liedes Taru

Terveydenhoitaja

Puh. 06 828 7459

Sähköposti: taru.liedes@tyoplus.fi

Kokkola

Luomaranta Jouni

Työterveyshuollon erikoislääkäri

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: jouni.luomaranta@tyoplus.fi

Kokkola, Port Tower, Tunkkari

Madi Lea

Työterveyslääkäri

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: lea.madi@tyoplus.fi

Kokkola

Madi Nassim

Sairaanhoitotiimin ylilääkäri

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: nassim.madi@tyoplus.fi

Kokkola

Malviniemi Sari

Työfysioterapeutti

Puh. 040 806 8173

Sähköposti: sari.malviniemi@tyoplus.fi

Kokkola

Marttila Maarit

Työterveyshoitaja

Puh. 040 806 8163

Sähköposti: maarit.marttila@tyoplus.fi

Kokkola

Myllymäki Kaisa

Työterveyshoitaja, työvapaalla

Kokkola

Myllymäki Mirjami

Terveydenhoitaja

Puh. 06 828 7459

Sähköposti: mirjami.myllymaki@tyoplus.fi

Kokkola

Mänty Anni

Työfysioterapeutti, perhevapaalla

Kokkola

Mäntylä Tiina

Työterveyshoitaja

Puh. 040 806 8161

Sähköposti: tiina.mantyla@tyoplus.fi

Kokkola

Nikula Joonas

Työterveyshuoltoon erikoistuva lääkäri

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: joonas.nikula@tyoplus.fi

Kannus, Kokkola

Niva Markku

Työterveyshuoltoon erikoistuva lääkäri

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: markku.niva@tyoplus.fi

Kannus, Kokkola

Nygren Maria

Työterveyshoitaja

Puh. 040 806 8155

Sähköposti: maria.nygren@tyoplus.fi

Kokkola

Nygård Karoliina

Työterveyshoitaja

Puh. 040 806 8162

Sähköposti: karoliina.nygard@tyoplus.fi

Kokkola

Ollila Jaana

Työterveyspsykologi

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: jaana.ollila@tyoplus.fi

Kokkola, Tunkkari

Paloneva Outi

Lääketieteellinen johtaja

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: outi.paloneva@tyoplus.fi

Kokkola

Partanen Kaisa

Työterveyshoitaja

Puh. 040 806 8165

Sähköposti: kaisa.partanen@tyoplus.fi

Kokkola

Pekkarinen Kirsti

Työterveyspsykologi

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: kirsti.pekkarinen@tyoplus.fi

Kokkola

Ranta-Ylitalo Tanja

Työterveyshoitaja

Puh. 040 806 5450

Sähköposti: tanja.ranta-ylitalo@tyoplus.fi

Kokkola

Rintala Heidi

Palvelujohtaja

Puh. 040 806 8158

Sähköposti: heidi.rintala@tyoplus.fi

Kokkola

Rissanen Riina

Työterveyslääkäri, opintovapaalla

Kokkola

Sandkulla Tuija

Talouspäällikkö

Puh. 040 806 8168

Sähköposti: tuija.sandkulla@tyoplus.fi

Kokkola

Siermala Josefin

Työterveyshoitaja, perhevapaalla

Kokkola

Siirilä Milla

Työterveyshoitaja

Puh. 040 480 2138

Sähköposti: milla.siirila@tyoplus.fi

Kokkola

Sillanpää Eivor

Työterveyshuollon sihteeri

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: eivor.sillanpaa@tyoplus.fi

Kokkola

Sippola Kirsti

Työterveyslääkäri

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: kirsti.sippola@tyoplus.fi

Kokkola

Stenhäll Karin

Sosiaalialan asiantuntija

Puh. 06 828 7360

Kokkola, Pietarsaari

Sundell Linda

Työterveyshoitaja

Puh. 040 806 8159

Sähköposti: linda.sundell@tyoplus.fi

Kokkola

Sundström Eva

Kirjanpitäjä

Puh. 040 660 4687

Sähköposti: eva.sundstrom@tyoplus.fi

Kokkola

Sydänoja Sirpa

Työfysioterapeutti

Puh. 040 147 1085

Sähköposti: sirpa.sydanoja@tyoplus.fi

Kokkola

Tolonen Kaisa

Työterveyshoitaja

Puh. 040 806 8455

Sähköposti: kaisa.tolonen@tyoplus.fi

Kokkola

Tornikoski Raili

Työterveyshuollon sihteeri/Tietosuojavastaava

Puh. 040 806 5402

Sähköposti: raili.tornikoski@tyoplus.fi

Kokkola

Urpilainen Tarja

Työterveyshuollon sihteeri

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: tarja.urpilainen@tyoplus.fi

Kokkola

Vanhakangas Pia

Työterveyshuollon sihteeri

Puh. 06 828 7360

Sähköposti: pia.vanhakangas@tyoplus.fi

Kokkola

Virkkala Susanna

Työterveyshoitaja, opintovapaalla

Kokkola

Wikström Marita

Työfysioterapeutti

Puh. 040 806 8174

Sähköposti: marita.wikstrom@tyoplus.fi

Kokkola

Witting Henna

Työfysioterapeutti, perhevapaalla

Kokkola, Kruunupyy, Teerijärvi

© Työplus Yhtiöt Oy

Saavutettavuusseloste

Tietosuojaseloste